POŘAD BOHOSLUŽEB AKTUÁLNÉ V PDF


Dnes večer bude adorace v kostele sv. Mořice v 19 hod.

Svátky v týdnu:

Pondělí 3. 1. – Nejsvětějšího Jména Ježíš

Čtvrtek 6. 1. – slavnost ZJEVENÍ PÁNĚ

Během týdne bude obvyklý pořad bohoslužeb.

Ve středu bude večerní mše svatá v 18 hod. v kostele sv. Jana Křtitele.

Ve čtvrtek bude mše svatá v 6 hod. v kapli sv. Vincence a v 17 hod. v kostele sv. Mořice. Při mši svaté bude žehnání vody, křídy a kadidla. Adorace po mši svaté nebude.

Pátek je první v měsíci. V kapli sv. Vincence tentokrát adorace nebude. V kostele sv. Mořice bude příležitost ke svátosti smíření odpoledne od 15 do 17 hod.

Za týden 9. ledna 2022 je svátek Křtu Páně. Tímto svátkem končí doba vánoční.

Děkuji těm, kteří v tyto vánoční dny na sebe vzali službu u jesliček. A prosím další přihlaste se. Rozpis je na stole u bočního vchodu.

Úmysly, na které budou obětovány mše svaté v prvním čtvrtletí nového roku, jsou zapisovány v kostele a také ve farní kanceláři.

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2022

Probíhá od 1. 1. do 16. 1. 2022. Pořádá ji Charita České republiky. Snaží se touto sbírkou formovat veřejné mínění ve prospěch sociálně slabých a trpících. Koordinátoři sbírky doufají, že při dodržení hygienických opatření budou koledníci přijímáni lidmi s důvěrou. Pokud budou přísnější protiepidemická opatření, Tři králové se svou koledou nebudou vstupovat do domů a zazpívají přede dveřmi nebo na ulicích či náměstích. Také bude možné přispět do kasiček, které Charita rozmístí na vhodných místech, jak tomu bylo v loňském roce. Svůj dar můžete také zaslat přímo na účet Tříkrálové sbírky. Bližší informace: Charita Kroměříž, Ztracená ulice 63, tel.: 737 630 670, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Charita Kroměříž prosí o další dobrovolníky, kteří by se zapojili do koledování zde v Kroměříži. Vedoucí skupinek mohou být ve věku od 15 let.

Knihkupectví AVE

bude v lednu zavřeno. Od února se na vás budeme těšit na nové adrese na Náměstí Míru 1551 (na kruhovém objezdu, v podloubí). O otvírací době vás budeme informovat.